sobota, 15 kwietnia 2017

Oto Paskuda

Ok... Kto nie zna jeszcze Paskudy , to ma okazje poznać.
Niektórzy ją znaja z bloga na Pingerze, a kto ją widzi pierwszy raz to pewnie będzie ciekawy jej krótkiej historii. Paskuda to mała lalkowa kruszynka- 12 cm wzrostu, będącą hybrydką Blythe Pet Shop i figurki Star Wars, pojawiła się u mnie, czyli w Kalinowym Gaju 3 lata temu i zainspirowała mnie to tworzenia w miniaturze. Paskuda nie mieszka sama.  Opiekuje się nią Rachela, która ma wieczne problemy sercowe. W Kalinowym Gaju mieszka również gromadka rozrabiaków Blythe i szykowne vintage Barbie. Razem z Paskudą zapraszam do śledzenia Naszego mini świata :)


6 komentarzy:

 1. Superowa Paskuda ☺ Właśnie szukam ciałka, które mogłabym kupić dla mojej Paskudy. Jaki dawca dał ciałko dla Twojej? Bo właśnie takiego szukam. Małego ale nie grubciowatego ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciałko- to przerobiona figurka Lei Star Wars , sporo pracy było przy szlifowaniu wmoldowanych części, ale się opłacało.

   Usuń
  2. Chyba też się pokuszę na takie ciałko. Próbowałam Evi ale za gruba, chelsea za wysoka, kloniki mają cienkie nogi jak patyki a twoja Paskudka wygląda super i na dodatek nie jest całkiem sztywna 😀 To te figurki co mają 10 cm? Przepraszam za pytania ale ciało blytki doprowadza mnie do wykończenia tą cienkością swoją ☺

   Usuń
  3. Ja swojej to ciałko kupiłam w markecie, ale to było 3 lata temu. Ostatnio ktoś szukał i te figurki można dostać na Ebayu. Mają ok 4-5''.

   Usuń
 2. Fajnie, że tu jesteś :-) Miłe laleczki :-) Szczególnie panna "rudzinka" mi się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń